Przestrzeń

Przestrzeń jest dla Zakładu ważna, bo w niej realizujemy nasze pomysły. Dwa lata wspólnej pracy na Jeżycach pokazały jak ważna jest dla Was możliwość spotykania się i dzielenia wiedzą w jednym miejscu.

Wspólne miejsce do działania pomaga w tworzeniu sieci fachowców, wymianie usług czy idei pomiędzy twórcą i odbiorcą, rzemieślnikiem i jego klientem, inwestorem i człowiekiem z dobrym pomysłem.

Po 1,5 rocznej przerwie wracamy znów na Jeżyce. Zajmujemy część przestrzeni dawnej Fabryki Czekolady Goplana.

Przestrzeń podzielona będzie na dwie główne strefy:
1. BRUDNĄ, w której pomieszczą się: stolarnia i ślusarnia.
2. CZYSTĄ, w której będą działać wszystkie lekkie warsztaty: elektronika, druk 3D, plotery, krawiectwo, tapicerstwo, studio foto. Oraz wiele innych, które mogą powstać, jeśli tylko będą Wam potrzebne.

Dodatkowo planujemy stworzyć przestrzeń co-working’ową. Dysponujemy też salą eventową, pod nasze lub zewnętrzne potrzeby.

Do dyspozycji Zakładników będzie również tzw. social, wyposażony w podstawowe akcesoria kuchenne. Udostępnimy Wam też szatnie z szafkami i prysznicami 🙂

Jeśli chcesz pomóc w aranżowaniu nowej przestrzeni, prowadzeniu warsztatów czy jakkolwiek inaczej >>> skontaktuj się z Agatą +48 606 273 658 lub dołącz do Grupy Zakład Makerspace.