Zakład, i co dalej? Spotkanie drugie

Wczorajsze spotkanie to jest kolejny krok do przodu. I była Wasza niezawodna energia, która pozwala nam teraz planować dalsze kroki.

Wiemy, że czekanie na wyłonienie z przetargu ZKLZ firmy, która zrobi nam ekspertyzę stanu budynku, może trwać do września albo i listopada. I co dalej? Co zrobimy jak eksperci stwierdzą, że budynek jednak nadaje się do rozbiórki?
Postanowiliśmy nie czekać tylko działać. Będziemy chcieli w tym tygodniu jeszcze raz oszacować jakie koszty wchodzą w grę, jeśli chodzi o uruchomienie działalności na Szyperskiej, żeby się z tą sumą zmierzyć oko w oko.
Nie chcemy też pozwolić, żeby Zakład przez kolejne miesiące zupełnie zniknął z Waszego życia. Obejrzeliśmy jeszcze raz lokale, które są w gestii miasta. Nie znaleźliśmy takiego, który byłby mniejszą zagadką niż Szyperska.

Ale jest kilka pomysłów alternatywnych jak przetrwać. Musimy je tylko szybko sprawdzić, wycenić koszty i przeliczyć na nasze możliwości.

Czekajcie na wieści!

ps_1
Meldujemy, że przy okazji całkowicie uprzątnęliśmy podwórko z zalegającego drewna i innych gratów. Dzięki chłopaki!
ps_2
Pamiętacie, że wciąż można odbierać nagrody? Bardzo nam zależy, żeby wszystkie osoby, które wsparły zbiórkę na Polak Potrafi mogły przechwycić swoje nagrody zanim w takiej czy innej formie ruszymy z Nowym Zakładem. Więcej info tutaj: https://www.facebook.com/events/1943118119253281/

Dodaj komentarz