Otworzyliśmy drzwi Zakładu

Udało się! Dzięki Wam!
Bardzo nam miło, że przyszliście wczoraj. To naprawdę daje nam siłę i napędza do działania, kiedy widzimy, ile osób wspiera nas w pracy. I kiedy możemy zobaczyć, jak wielu z Was potrzebuje w Poznaniu Zakładu Makerspace.

Udało się też dzięki Łukaszowi Kolańskiemu, który zaprosił nas do siebie i wynajął nam część Przestrzeni Goplany – wyjątkowego miejsca z mocną historią. Przez cały czas wspierał nas Pan Jarek Sadowski, człowiek, który zna to miejsce jak własną kieszeń, bo przepracował tutaj połowę swojego życia. Ale udało się też dzięki Jackowi Maleszce z Rady Osiedla Stare Miasto, który nas do tego miejsca doprowadził 🙂
Dzisiaj się regenerujemy, bo ostatnie dni dały nam w kość. Ale od poniedziałku ruszamy z robotą! Chcemy jeszcze raz podziękować całej ekipie organizacyjnej! Bardzo!
ŁukaszŻanetaEmil i MagdalenaPakoMihCezaryAdamTomek, John, PawełPawełJacekPatrykKasiaDominikaMateuszKamil SKamilMateuszRadekIwonaAndrzejPrzemekBartoszMaria, Michał i Maciej, Adam, PiotrDamian, Wojciech, TomaszPatrycjaPawel > > wspólnie odwaliliśmy kawał dobrej roboty!

Fotorelacja z otwarcia pojawi się za moment na naszym fanpage’u, jak tylko dotrą do nas wszystkie zdjęcia. Poniżej mała stykówka 🙂

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz