Zróbmy to razem!

Rodzinne warsztaty z Zakładem

Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Poznania zakładowe warsztaty pojawią się w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2019!

W ramach Poznańskie Dni Rodziny 2019 zapraszamy na dwie edycje zakładowych plenerowych warsztatów. Będziecie mogli spróbować swoich sił w warsztatach z sitodruku, ceramiki i stolarki! Nie musicie zapisywać się wcześniej, po prostu wpadnijcie by wziąć udział w warsztatach w otwartej formule.

Inauguracja >> 11 maja (sobota), start o godz. 14.00, Łęgi Dębińskie, Poznań
Finisaż >> 1 czerwca (sobota), start o godz. 12.30, Pac Wolności, Poznań

Weź udział w plenerowych warsztatach!

BUDKI lęgowe dla ptaków #DIY

W trakcie warsztatów wykonacie w pełni funkcjonalne budki lęgowe dla ptaków oraz dowiecie się gdzie i jak je wieszać. Wcześniej przygotowane elementy (wycięte na CNC) będziemy składać przy użyciu ręcznych narzędzi stolarskich. Gotowe budki lęgowe każdy zabierze ze sobą, by zawiesić je w wybranym przez siebie miejscu.

TORBY ręcznie drukowane #DIY

Podczas warsztatów własnoręcznie wykonacie odbitki na tkaninie w technice sitodruku ręcznego. Będziemy pracować na przygotowanych wcześniej wzorach, do wyboru macie kompozycję i kolor. Torby bawełniane, zadrukowane samodzielnie lub z pomocą prowadzącej, będzie można zabrać do domu. Podczas warsztatów będzie można wydrukować dodatkowe rzeczy, jeśli macie jakieś koszulki, torby czy inne tkaniny, bierzcie śmiało!

KUBKI ręcznie malowane #DIY

Podczas warsztatów każdy stworzy indywidualny, własny kubek na poranną kawę czy herbatę. Ozdobisz go tak, jak chcesz. Będziemy stemplować , malować, kreślić. A może chcesz stworzyć na nim własny komiks? Śmiało, zapraszamy!

Rodzinne wytwarzanie z Zakładem
oraz
Zróbmy to razem! Rodzinne warsztaty z Zakładem

 

Projekty są współfinansowane ze środków publicznych Urzędu Miasta Poznania.