Szukamy rozwiązania

Szyperska 8 – ten adres budzi w nas różne emocje, jednak nie można mu odmówić ogromnego potencjału. W naszych głowach wciąż jest wiele pomysłów na to, jak dobrze mógłby funkcjonować pod tym adresem nasz Makerspace.
Dziś już wiemy, że ZAKŁAD na Szyperskiej 8 wystartuje najwcześniej za rok lub nawet za dwa lata. Nie rezygnujemy, będziemy jeszcze o niego walczyć, ale tymczasem zdecydowaliśmy, że musimy znaleźć tymczasową siedzibę dla działalności Zakładu.

Chcemy ruszyć do przodu, jak najszybciej i bez wielkich remontów.
Szukamy dobrej, ogrzewanej przestrzeni od 200 do 600 metrów kwadratowych z szeroką bramą wjazdową. W niedalekiej lokalizacji, tak, żebyście mieli do nas blisko. Gdybyście mieli taką na oku, dajcie znać >> zaklad@zaklad.org

Kilka miejscówek wprawdzie już widzieliśmy. Jednak są one dla nas za duże i zbyt kosztowne – jak na jedną kieszeń. Odnosimy wrażenie, że nie tylko my mamy taki problem. Może połączymy siły z jakimś sąsiadem?
Poszukujemy WSPÓŁNAJEMCY do większej przestrzeni przemysłowo-magazynowej, którą będziemy mogli się podzielić, również w obszarze kosztów.
I jak wyżej, jeśli znacie kogoś, kto szuka sąsiada – piszcie zaklad@zaklad.org lub dzwońcie 790 463 289.
Dzięki!

Dodaj komentarz